Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Jeunesse Schieren Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
16.03
Koerich
0 - 1
23.03
Jeunesse Schieren
0 - 1
30.03
Blo-Weiss Medernach
2 - 3
06.04
Jeunesse Schieren
4 - 2
13.04
Erpeldange
0 - 0
19.04
Jeunesse Schieren
2 - 2
27.04
Lorentzweiler
2 - 1
04.05
Jeunesse Schieren
3 - 1
11.05
Alliance Aischdall
2 - 1
18.05
Orania Vianden
2 - 5
16.03
FC Jeunesse Gilsdorf
4 - 2
23.03
Jeunesse Useldange
0 - 2
30.03
Stengefort
1 - 3
06.04
Jeunesse Useldange
1 - 2
13.04
Kehlen
4 - 1
19.04
Jeunesse Useldange
1 - 1
26.04
Hosingen
4 - 2
04.05
Jeunesse Useldange
1 - 0
11.05
Bastendorf
2 - 3
18.05
Jeunesse Useldange
2 - 1
Schieren - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
16
%55
Beraberlik
5
%17
Mağlubiyet
8
%28
9
%64
2
%14
3
%21
Useldange - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
13
%45
Beraberlik
3
%10
Mağlubiyet
13
%45
5
%36
2
%14
7
%50
Schieren - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
29
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Useldange - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
29
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Schieren - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
16
%55
xx
5
%17
x2
8
%28
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
9
%64
2
%14
3
%21
0
%0
0
%0
0
%0
Useldange - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
13
%45
xx
3
%10
x2
13
%45
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%36
2
%14
7
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Schieren - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Useldange - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



