Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Jeunesse Schieren Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
22.03
Jeunesse Schieren
1 - 1
29.03
Bastendorf
0 - 1
05.04
Jeunesse Schieren
1 - 1
10.04
Jeunesse Schieren
2 - 0
19.04
Muhlenbach Lusitanos
0 - 2
22.04
Green Boys
1 - 2
26.04
Jeunesse Schieren
4 - 0
03.05
Lorentzweiler
0 - 6
10.05
Jeunesse Schieren
0 - 0
17.05
Alliance Aischdall
3 - 3
22.03
Green Boys
5 - 4
29.03
Wincrange
2 - 0
05.04
Daring Echternach
1 - 1
08.04
Lorentzweiler
1 - 0
19.04
Wincrange
0 - 0
22.04
Wincrange
5 - 0
26.04
FC Jeunesse Gilsdorf
1 - 2
03.05
Wincrange
0 - 3
10.05
Alliance Aischdall
4 - 3
17.05
Wincrange
1 - 2
Schieren - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
15
%60
Beraberlik
7
%28
Mağlubiyet
3
%12
5
%42
6
%50
1
%8
Wincrange - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
12
%48
Beraberlik
3
%12
Mağlubiyet
10
%40
4
%33
1
%8
7
%58
Schieren - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Wincrange - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Schieren - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
15
%60
xx
7
%28
x2
3
%12
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%42
6
%50
1
%8
0
%0
0
%0
0
%0
Wincrange - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%40
xx
3
%12
x2
12
%48
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%33
1
%8
7
%58
0
%0
0
%0
0
%0
Schieren - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Wincrange - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



