Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Seravezza Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
27.01
Viareggio
1 - 2
03.02
Sinalunghese
0 - 3
09.02
Seravezza
1 - 1
13.02
Cannara
2 - 3
17.02
Seravezza
2 - 1
24.02
Sangimignanosport
1 - 0
03.03
Seravezza
0 - 0
17.03
Prato
1 - 0
24.03
Seravezza
1 - 0
31.03
Real Forte Querceta
2 - 1
27.01
Real Forte Querceta
1 - 0
03.02
Sangiovannese
1 - 2
10.02
Bastia Calcio
1 - 0
13.02
Sangiovannese
0 - 0
17.02
US Massese 1919
1 - 1
24.02
Sangiovannese
1 - 0
03.03
Gavorrano
2 - 0
17.03
Sangiovannese
0 - 0
24.03
Viareggio
1 - 1
31.03
Sangiovannese
3 - 0
Seravezza - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
16
%48
Beraberlik
8
%24
Mağlubiyet
9
%27
11
%69
5
%31
0
%0
Sangiovannese - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
11
%33
Beraberlik
11
%33
Mağlubiyet
11
%33
4
%25
4
%25
8
%50
Seravezza - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
33
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Sangiovannese - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
33
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Seravezza - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
16
%48
xx
8
%24
x2
9
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
11
%69
5
%31
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Sangiovannese - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%33
xx
11
%33
x2
11
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%25
4
%25
8
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Seravezza - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
1
1
2
75 - 90
1
0
1
Sangiovannese - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
1
1
15 - 30
1
0
1
30 - 45
1
1
2
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
3
0
3
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



