Slavia PragSlavia Prag - Muhtemel İlk 11
image
rating
6.73
rating
24.3
rating
180.27cm
J. Markovic
6.8
35J. Markovic
T. Vlček
7.0
27T. Vlček
T. Holes
6.7
3T. Holes
D. Zima
6.5
4D. Zima
M. Suleiman
6.5
15M. Suleiman
D. Moses
6.8
16D. Moses
M. Sadilek
6.7
23M. Sadilek
O. Kubiak
6.7
8O. Kubiak
E. Ayaosi
6.7
20E. Ayaosi
D. Sturm
7.0
10D. Sturm
W. Nowak
6.5
30W. Nowak
sahadanmaçkolikmaçkolik
image
4-2-3-1
rating
7.16
rating
26.1
rating
183.55cm
ArsenalArsenal - Muhtemel İlk 11
image
rating
7.16
rating
26.1
rating
183.55cm
D. Raya
7.0
1D. Raya
B. White
6.7
4B. White
E. Konsa
7.1
15E. Konsa
Gabriel
7.1
6Gabriel
P. Hincapie
7.2
5P. Hincapie
D. Rice
7.8
41D. Rice
M. Lewis-Skelly
6.9
49M. Lewis-Skelly
M. Dowman
6.7
56M. Dowman
M. Odegaard
7.7
8M. Odegaard
E. Eze
7.7
10E. Eze
V. Gyökeres
6.9
14V. Gyökeres
sahadanmaçkolikmaçkolik
image
3-4-2-1
rating
6.73
rating
24.3
rating
180.27cm
Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Beraberlik
2
%40
Arsenal
Arsenal
3
%60
Aralarındaki Maçlar(Slavia Prag Evindeki Maçlar)
Beraberlik
1
%33
Arsenal
Arsenal
2
%67
Slavia Prag
Slavia Prag
Genel Karşılaştırma
Arsenal
Arsenal
Maç Başı Şut
16.7
18.7
Maç Başı Gol
1.33
2
Maç Başı Korner
5.7
6
Maç Başı Ofsayt
2.7
2
Maç Başı Faul
12.3
10
Maç Önü Notları
  • Slavia Prag, kulüp tarihinde Arsenal'e karşı oynadığı beş maçta da galibiyet elde edemedi (2B 3M).
  • Bu, Arsenal'in Slavia Prag'a karşı deplasmanda oynayacağı dördüncü maç olacak. Topçular önceki üç maçta yenilgi almadı (2G 1B) ve gol yemedi (2007'de 0-0, 2021'de 4-0 ve 2025'te 3-0).
  • Slavia Prag, 2007'de Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçını kazandığından bu yana çıktığı 22 Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında galibiyet alamadı (8B 14M). Kupa 1 tarihindeki en uzun galibiyet hasretini, 1989-2006 arasında üst üste 23 maç kazanamayan AEK ile 2006-2013 arasındaki 23 karşılaşmayı kazanamayan FCSB paylaşıyor.
  • Arsenal, son 18 UEFA Şampiyonlar Ligi maçında yenilgi almadı (13G 5B; seri penaltılar hariç). Topçular, bu süreçte 11 maçta kalesini gole kapatırken sadece dokuz gol yedi.
  • Bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'nin ilk üç maç haftasında en fazla deste hücum golü atan takım Arsenal (4).
  • Slavia Prag'ın Fenerbahçe'ye karşı oynadığı önceki maçtaki ilk 11'inin ortalama yaşı 24 yaş ve 5 gündü. Bu, UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki en genç kadrolarıydı ve bu sezonun ilk üç turunda herhangi bir takımın kullandığı en genç ikinci ilk 11 oldu.
  • Geçtiğimiz maçta Fenerbahçe'ye karşı beraberlik golünün asistini yapan Emmanuel Ayaosi, bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Slavia Prag'ın diğer tüm oyuncularından daha fazla çalım denedi (10), ikili mücadele kazandı (18) ve rakip ceza sahasında topla buluştu (21).
  • Eberechi Eze, bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal'in en golcü oyuncusu (2), son iki maçta Lille ve Bayern Münih'e karşı gol attı. Arsenal formasıyla üst üste üç Kupa 1 maçında fileleri havalandıran tek İngiliz oyuncu ise Ray Kennedy (1971/72'de 4 gol).
  • UEFA Şampiyonlar Ligi tarihinde en az 25 maça çıkan kaleciler arasında en yüksek gole kapama yüzdesinin sahibi, forma giydiği 39 karşılaşmanın 21'inde gol yemeyen David Raya (%54).
  • Bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal kaptanı Martin Ødegaard'dan daha fazla savunma hattını kıran pas atan bir oyuncu yok (11).
Slavia PragSlavia Prag - Maç Sonucu(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
1
%33
Mağlubiyet
2
%67
0
%0
0
%0
1
%100
ArsenalArsenal - Maç Sonucu(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%67
Beraberlik
1
%33
Mağlubiyet
0
%0
1
%50
1
%50
0
%0
Slavia PragSlavia Prag - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
2
%67
Mağlubiyet
1
%33
0
%0
1
%100
0
%0
ArsenalArsenal - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
3
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
Slavia PragSlavia Prag - Karşılıklı Gol(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Var
2
%67
Yok
1
%33
1
%100
0
%0
ArsenalArsenal - Karşılıklı Gol(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Var
1
%33
Yok
2
%67
1
%50
1
%50
Slavia PragSlavia Prag - İY/MS(İç Saha)
Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
0
%0
x2
2
%67
21
0
%0
2x
1
%33
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
ArsenalArsenal - İY/MS(Deplasman)
Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
1
%33
x2
2
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%50
1
%50
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Slavia PragSlavia Prag - 0.5 Üst(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Alt
0
%0
Üst
3
%100
0
%0
1
%100
ArsenalArsenal - 0.5 Üst(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Alt
0
%0
Üst
3
%100
0
%0
2
%100
Slavia PragSlavia Prag - 1.5 Üst(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Alt
0
%0
Üst
3
%100
0
%0
1
%100
ArsenalArsenal - 1.5 Üst(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Alt
1
%33
Üst
2
%67
1
%50
1
%50
Slavia PragSlavia Prag - 2.5 Üst(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Alt
1
%33
Üst
2
%67
0
%0
1
%100
ArsenalArsenal - 2.5 Üst(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Alt
1
%33
Üst
2
%67
1
%50
1
%50
Slavia PragSlavia Prag - 3.5 Üst(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Alt
1
%33
Üst
2
%67
0
%0
1
%100
ArsenalArsenal - 3.5 Üst(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Alt
2
%67
Üst
1
%33
1
%50
1
%50
Slavia PragSlavia Prag - 4.5 Üst(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Alt
2
%67
Üst
1
%33
0
%0
1
%100
ArsenalArsenal - 4.5 Üst(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Alt
3
%100
Üst
0
%0
2
%100
0
%0
Slavia PragSlavia Prag - 5.5 Üst(İç Saha)
Toplam
İç Saha
Alt
3
%100
Üst
0
%0
1
%100
0
%0
ArsenalArsenal - 5.5 Üst(Deplasman)
Toplam
Deplasman
Alt
3
%100
Üst
0
%0
2
%100
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
16.7
Şut
18.7
5.7
Korner
6
2.7
Ofsayt
2
12.3
Faul
10
Slavia Prag
Slavia Prag - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
1
0
1
60 - 75
0
1
1
75 - 90
1
2
3
Arsenal
Arsenal - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
1
0
1
30 - 45
0
1
1
45 - 60
0
0
0
60 - 75
1
1
2
75 - 90
1
0
1
Kazanma Farkları
0
1 Fark
1
0
2 Fark
0
0
3+ Fark
1
Kaybetme Farkları
1
1 Fark
0
1
2 Fark
0
0
3+ Fark
0
Sıradaki Gol
1
0 - 0
3
0
0 - 1
0
0
1 - 0
1
1
1 - 1
0
1
0 - 2
0
0
2 - 0
1
Slavia Prag
Slavia Prag
Arsenal
Arsenal
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
hakem istatistikleri
Kayıt bulunamadı
Sahadan