Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Solre-sur-Sambre Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
25.10
Solre-sur-Sambre
1 - 0
08.11
Genly-Quévy
2 - 0
15.11
Solre-sur-Sambre
2 - 0
22.11
Pâturages
3 - 1
29.11
Solre-sur-Sambre
2 - 5
06.12
Soignies Sports
1 - 2
13.12
Solre-sur-Sambre
3 - 1
10.01
Péruwelz
2 - 3
17.01
Solre-sur-Sambre
0 - 3
24.01
SG-Tertre-Hautrage
2 - 4
25.10
Estinnoise
1 - 2
08.11
Soignies Sports
1 - 2
15.11
Estinnoise
1 - 6
22.11
Péruwelz
4 - 1
29.11
PAC Buzet
4 - 0
06.12
Estinnoise
1 - 4
13.12
Leval
2 - 3
10.01
Estinnoise
3 - 3
16.01
Le Roeulx
2 - 3
24.01
Estinnoise
2 - 1
Solre - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%53
Beraberlik
5
%26
Mağlubiyet
4
%21
6
%67
1
%11
2
%22
Estinnoise - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%26
Beraberlik
4
%21
Mağlubiyet
10
%53
4
%40
2
%20
4
%40
Solre - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
19
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Estinnoise - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
19
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Solre - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%53
xx
5
%26
x2
4
%21
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%67
1
%11
2
%22
0
%0
0
%0
0
%0
Estinnoise - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%53
xx
4
%21
x2
5
%26
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%40
2
%20
4
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Solre - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Estinnoise - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



