Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Sornay Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Arcade Foot
0 - 1
30.10
Sornay
4 - 3
06.11
Champagnole II
1 - 2
13.11
Sornay
4 - 0
27.11
Sornay
5 - 0
04.12
Châtenoy-le-Royal
2 - 2
12.02
Sornay
4 - 0
26.02
Sagy
0 - 2
19.03
Cluny
1 - 1
02.04
Jura Sud III
1 - 2
07.05
US Sennecey le Grand
v
04.06
Sornay
v
24.09
Chevigny
v
16.10
Bresse Sud
3 - 1
23.10
Champagnole II
1 - 1
30.10
Châteaurenaud
3 - 0
06.11
Champagnole II
1 - 2
13.11
Sagy
1 - 1
27.11
Champagnole II
0 - 1
12.02
US Sennecey le Grand
2 - 1
19.02
Sennece les Macon
1 - 0
26.02
Champagnole II
2 - 0
19.03
Champagnole II
1 - 1
07.05
Louhans-Cuiseaux C
v
04.06
Cluny
v
06.10
Mâcon FC
v
Champagnole II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%15
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
6
%46
0
%0
2
%33
4
%67
Sornay - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Champagnole II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Sornay - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%79
xx
2
%14
x2
1
%7
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Champagnole II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%46
xx
5
%38
x2
2
%15
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Sornay - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Champagnole II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



