Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
2024
28.09.2024
Parma U19
0 - 0
0 - 0
2024
27.04.2024
Parma U19
2 - 1
2 - 1
2023
16.12.2023
SPAL U19
2 - 1
0 - 0
2023
06.05.2023
Parma U19
0 - 3
-
2023
14.01.2023
SPAL U19
1 - 0
-
2019
30.11.2019
SPAL U19
2 - 0
-
2019
02.02.2019
SPAL U19
0 - 3
-
2018
29.09.2018
Parma U19
1 - 2
-
2018
28.04.2018
SPAL U19
4 - 1
-
2017
09.12.2017
Parma U19
1 - 0
-
08.02
SPAL U19
0 - 0
15.02
Como U19
0 - 0
22.02
Padova U19
0 - 0
01.03
SPAL U19
0 - 2
08.03
Pro Vercelli U19
3 - 0
15.03
SPAL U19
0 - 0
29.03
Reggio A. U19
1 - 1
05.04
SPAL U19
1 - 1
12.04
AlbinoLeffe U19
2 - 1
18.04
SPAL U19
2 - 3
08.02
Cittadella U19
1 - 2
15.02
Parma U19
2 - 1
22.02
Parma U19
1 - 3
01.03
Como U19
0 - 2
08.03
Parma U19
3 - 2
15.03
Vicenza Virtus U19
2 - 2
29.03
Pro Vercelli U19
1 - 4
05.04
Parma U19
3 - 0
12.04
Venezia U19
0 - 2
19.04
Parma U19
4 - 1
SPAL U19 - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%26
Beraberlik
11
%41
Mağlubiyet
9
%33
3
%23
5
%38
5
%38
Parma U19 - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
19
%70
Beraberlik
6
%22
Mağlubiyet
2
%7
10
%77
2
%15
1
%8
SPAL U19 - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
27
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
13
%100
0
%0
Parma U19 - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
16
%59
Beraberlik
7
%26
Mağlubiyet
4
%15
9
%69
3
%23
1
%8
SPAL U19 - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%26
xx
11
%41
x2
9
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%23
5
%38
5
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Parma U19 - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
4
%15
12
0
%0
x1
2
%7
xx
2
%7
x2
3
%11
21
0
%0
2x
0
%0
22
16
%59
9
%69
0
%0
0
%0
1
%8
1
%8
1
%8
0
%0
1
%8
0
%0
SPAL U19 - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
1
2
15 - 30
3
0
3
30 - 45
0
2
2
45 - 60
1
4
5
60 - 75
3
4
7
75 - 90
0
3
3
Parma U19 - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
6
1
7
15 - 30
6
2
8
30 - 45
7
1
8
45 - 60
1
4
5
60 - 75
3
0
3
75 - 90
3
1
4
oyuncu istatistikleri
En Çok Forma Giyenler



