Sezon İstatistikleri
Staal Jørpeland - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:3
Oran:
1.44
%60
Beraberlik:0
Oran:
3.72
%0
Mağlubiyet:2
Oran:
3.64
%40
Eiger - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
3.64
%0
Beraberlik:0
Oran:
3.72
%0
Mağlubiyet:5
Oran:
1.44
%100
Staal - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:0
Oran:
1.86
%0
Beraberlik:5
Oran:
2.31
%100
Mağlubiyet:0
Oran:
3.76
%0
Eiger - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
3.76
%0
Beraberlik:5
Oran:
2.31
%100
Mağlubiyet:0
Oran:
1.86
%0
Staal - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:5
Oran:
-
%100
Eiger - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:5
Oran:
-
%100
Staal - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
1.63
%0
Üst:5
Oran:
1.63
%100
Eiger - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
1.63
%0
Üst:5
Oran:
1.63
%100
Staal - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:5
Oran:
-
%100
Eiger - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
-
%40
Üst:3
Oran:
-
%60
Staal - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
1.63
%40
Üst:3
Oran:
1.63
%60
Eiger - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:4
Oran:
1.63
%80
Üst:1
Oran:
1.63
%20
Staal - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:3
Oran:
-
%60
Üst:2
Oran:
-
%40
Eiger - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:4
Oran:
-
%80
Üst:1
Oran:
-
%20
Staal - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:4
Oran:
-
%80
Üst:1
Oran:
-
%20
Eiger - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:4
Oran:
-
%80
Üst:1
Oran:
-
%20
Staal - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:4
Oran:
1.25
%80
Yok:1
Oran:
2.36
%75
Eiger - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:2
Oran:
1.25
%40
Yok:3
Oran:
2.36
%60
Maç Başına Ortalamalar
Staal - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
2
0
2
30 - 45
4
2
6
45 - 60
1
6
7
60 - 75
0
1
1
75 - 90
3
3
6
Eiger - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
1
1
15 - 30
1
1
2
30 - 45
0
2
2
45 - 60
0
2
2
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
3
3
Kazanma Farkları
2
1 Fark
0
0
2 Fark
1
1
3+ Fark
1
Kaybetme Farkları
1
1 Fark
5
2
2 Fark
2
1
3+ Fark
1
Sıradaki Gol
8
0 - 0
6
0
0 - 1
0
3
1 - 0
2
2
1 - 1
0
0
0 - 2
0
1
2 - 0
1
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
0
1 - 4
0
0
5 - 9
1
3
10 - 14
1
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

