Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Stade Auxerrois II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
30.10
Stade Auxerrois II
4 - 1
06.11
Paron B
1 - 3
13.11
Stade Auxerrois II
2 - 0
27.11
Migennes
3 - 1
03.12
Stade Auxerrois II
1 - 2
11.12
Stade Auxerrois II
0 - 1
26.02
Cerisiers
3 - 2
19.03
Toucy
2 - 1
02.04
Franco-Portugais Sens
2 - 1
23.04
Cosne sur Loire
1 - 1
04.06
Stade Auxerrois II
v
08.10
Châtillon Colombine
v
15.10
Stade Auxerrois II
v
23.10
Migennes
6 - 3
30.10
Cerisiers
4 - 3
06.11
Migennes
4 - 1
13.11
Chablis
2 - 3
27.11
Migennes
3 - 1
04.12
Toucy
0 - 2
26.02
Migennes
4 - 2
19.03
Migennes
5 - 0
02.04
Migennes
2 - 4
23.04
Migennes
1 - 2
04.06
Clamecy
v
24.09
AS Magny
v
08.10
Migennes
v
Stade Auxerrois II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%33
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
8
%53
3
%50
1
%17
2
%33
Migennes - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
9
%64
Beraberlik
1
%7
Mağlubiyet
4
%29
3
%60
1
%20
1
%20
Stade Auxerrois II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Migennes - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Stade Auxerrois II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%33
xx
2
%13
x2
8
%53
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Migennes - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%29
xx
1
%7
x2
9
%64
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%60
1
%20
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Stade Auxerrois II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Migennes - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



