Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Stade de Mbour Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
26.03
Stade de Mbour
0 - 0
02.04
Guediawaye
1 - 0
09.04
Stade de Mbour
2 - 1
15.04
ASC Linguere
1 - 1
23.04
Stade de Mbour
1 - 2
06.05
Mbour Petite Cote
1 - 3
14.05
Stade de Mbour
1 - 1
20.05
Diambars
2 - 1
04.06
Stade de Mbour
0 - 0
11.06
Génération Foot
4 - 2
26.03
ASEC Ndiambour
2 - 3
02.04
ASC Linguere
2 - 0
09.04
ASEC Ndiambour
1 - 2
15.04
Mbour Petite Cote
0 - 1
23.04
ASEC Ndiambour
0 - 1
06.05
Diambars
2 - 3
14.05
ASEC Ndiambour
1 - 1
20.05
Génération Foot
5 - 0
04.06
US Goree
0 - 1
11.06
ASEC Ndiambour
2 - 0
Stade Mbour - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%25
Beraberlik
9
%38
Mağlubiyet
9
%38
4
%33
5
%42
3
%25
ASEC - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%25
Beraberlik
8
%33
Mağlubiyet
10
%42
3
%25
4
%33
5
%42
Stade Mbour - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
ASEC - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Stade Mbour - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%25
xx
9
%38
x2
9
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%33
5
%42
3
%25
0
%0
0
%0
0
%0
ASEC - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%42
xx
8
%33
x2
6
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%25
4
%33
5
%42
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Stade Mbour - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
ASEC - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



