Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
05.11
Vaires
3 - 2
13.11
Stains
2 - 2
27.11
Saint-Ouen-l'Aumône II
2 - 1
04.12
Stains
2 - 3
11.12
Val D'Europe
0 - 0
15.01
Stains
1 - 1
22.01
Le Blanc-Mesnil II
1 - 2
05.02
Stains
2 - 1
12.02
Salésienne Paris
2 - 3
10.09
Stains
0 - 5
08.09
Noisy le Grand
v
22.09
ES Colombes B
v
06.10
Sarcelles II
v
13.11
Torcy II
2 - 1
27.11
Montfermeil
3 - 1
04.12
Le Blanc-Mesnil II
4 - 0
11.12
Torcy II
1 - 0
15.01
Stains
1 - 1
22.01
Torcy II
3 - 3
05.02
Torcy II
0 - 2
12.02
Saint-Ouen-l'Aumône II
2 - 1
14.05
Les Lilas II
2 - 3
10.09
Torcy II
4 - 2
08.09
Torcy II
v
Torcy II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
1
%100
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Stains - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
1
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Torcy II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
1
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Stains - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
0
%0
x2
1
%100
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Torcy II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
0
%0
x2
1
%100
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Stains - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Torcy II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



