Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Steinseltz Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
27.11
Achen ES 08
4 - 1
04.12
Schirrhein
2 - 2
11.12
Haguenau II
7 - 0
04.03
Nousseviller
4 - 0
19.03
Steinseltz
1 - 3
26.03
Steinseltz
3 - 4
02.04
Oberlauterbach
3 - 0
16.04
Steinseltz
1 - 7
23.04
Schweighouse
7 - 0
07.05
Steinseltz
1 - 2
27.11
Schirrhein
3 - 1
04.12
Schirrhein
2 - 2
11.12
Schirrhein
1 - 3
05.03
Schirrhein
1 - 1
19.03
ASI Avenir Adamswiller
2 - 0
26.03
Haguenau II
3 - 1
02.04
Schirrhein
3 - 0
16.04
Scheibenhard
0 - 2
23.04
Schirrhein
5 - 2
07.05
Drulingen
0 - 2
Steinseltz - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
2
%11
Mağlubiyet
16
%89
0
%0
1
%13
7
%88
Schirrhein - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%44
Beraberlik
4
%22
Mağlubiyet
6
%33
3
%38
1
%13
4
%50
Steinseltz - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Schirrhein - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Steinseltz - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
2
%11
x2
16
%89
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%13
7
%88
0
%0
0
%0
0
%0
Schirrhein - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%33
xx
4
%22
x2
8
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
1
%13
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Steinseltz - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Schirrhein - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.


