Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Stengefort Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
04.10
Stengefort
3 - 1
18.10
Erpeldange
1 - 3
25.10
Stengefort
2 - 0
31.10
Hostert
0 - 2
08.11
Stengefort
1 - 2
15.11
Avenir Beggen
1 - 0
22.11
Stengefort
1 - 0
29.11
Stengefort
7 - 0
06.12
Stengefort
6 - 2
27.02
Stengefort
0 - 1
04.10
Colmarberg
1 - 5
18.10
Obercorn
1 - 2
25.10
Jeunesse Canach
5 - 0
31.10
Young Boys
1 - 2
08.11
Jeunesse Canach
1 - 1
15.11
Victoria Rosport
1 - 2
22.11
Jeunesse Canach
3 - 1
28.11
Wiltz
2 - 0
06.12
Wincrange
1 - 4
27.02
Jeunesse Canach
2 - 1
Stengefort - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%77
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
2
%15
6
%86
0
%0
1
%14
Canach - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%62
Beraberlik
4
%31
Mağlubiyet
1
%8
5
%71
1
%14
1
%14
Stengefort - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Canach - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Stengefort - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%77
xx
1
%8
x2
2
%15
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%86
0
%0
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Canach - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%8
xx
4
%31
x2
8
%62
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%71
1
%14
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Stengefort - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Canach - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



