Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Stevenage Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
29.10
Ebbsfleet United
0 - 2
05.11
Kettering Town
1 - 3
12.11
Stevenage
3 - 1
19.11
Scarborough
1 - 1
26.11
Stevenage
0 - 1
03.12
Stevenage
2 - 2
10.12
Stevenage
2 - 1
13.12
Northampton Town
2 - 0
26.12
Cambridge United
1 - 0
31.12
Grays Athletic
2 - 2
29.10
Cambridge United
2 - 1
12.11
Morecambe
0 - 1
19.11
Cambridge United
0 - 2
22.11
Cambridge United
3 - 2
26.11
Canvey Island
1 - 1
03.12
Cambridge United
2 - 1
10.12
Dagenham Red
1 - 0
13.12
Macclesfield Town
4 - 2
26.12
Cambridge United
1 - 0
31.12
Cambridge United
3 - 1
Stevenage - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%48
Beraberlik
5
%24
Mağlubiyet
6
%29
8
%80
1
%10
1
%10
Cambridge - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
9
%41
Beraberlik
4
%18
Mağlubiyet
9
%41
1
%10
3
%30
6
%60
Stevenage - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Cambridge - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Stevenage - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%48
xx
5
%24
x2
6
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%80
1
%10
1
%10
0
%0
0
%0
0
%0
Cambridge - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%41
xx
4
%18
x2
9
%41
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%10
3
%30
6
%60
0
%0
0
%0
0
%0
Stevenage - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Cambridge - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



