Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Sully-sur-Loire Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Orchaise
1 - 0
06.11
Sully-sur-Loire
2 - 1
13.11
Saint-Jean-Le-Blanc II
1 - 0
04.12
Sully-sur-Loire
1 - 2
11.12
Ingré
2 - 2
15.01
Sully-sur-Loire
1 - 2
22.01
Chouzy-Onzain
4 - 1
05.02
SC Vatan
3 - 3
12.02
Sully-sur-Loire
1 - 1
23.04
Sully-sur-Loire
1 - 2
06.11
Chouzy-Onzain
2 - 2
13.11
Ingré
4 - 0
04.12
Chouzy-Onzain
2 - 3
11.12
SC Vatan
4 - 2
15.01
Issoudun
1 - 10
22.01
Chouzy-Onzain
4 - 1
05.02
Portugais Mehun
1 - 2
12.02
Chouzy-Onzain
2 - 0
15.04
Dampierre-en-Burly
3 - 0
23.04
Chouzy-Onzain
3 - 0
Sully-sur-Loire - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
3
%21
Mağlubiyet
6
%43
4
%50
1
%13
3
%38
Chouzy-Onzain - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%47
Beraberlik
1
%7
Mağlubiyet
7
%47
3
%38
0
%0
5
%63
Sully-sur-Loire - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Chouzy-Onzain - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Sully-sur-Loire - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%36
xx
3
%21
x2
6
%43
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
1
%13
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Chouzy-Onzain - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%47
xx
1
%7
x2
7
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
0
%0
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Sully-sur-Loire - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Chouzy-Onzain - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



