Sezon İstatistikleri
Sutton United - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
1.24
%
Beraberlik:
Oran:
4.00
%
Mağlubiyet:
Oran:
5.64
%
Ebbsfleet - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
5.64
%
Beraberlik:
Oran:
4.00
%
Mağlubiyet:
Oran:
1.24
%
Sutton Utd - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
-
%
Beraberlik:
Oran:
-
%
Mağlubiyet:
Oran:
-
%
Ebbsfleet - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
-
%
Beraberlik:
Oran:
-
%
Mağlubiyet:
Oran:
-
%
Sutton Utd - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Ebbsfleet - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Sutton Utd - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
3.69
%
Üst:
Oran:
-
%
Ebbsfleet - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
3.69
%
Üst:
Oran:
-
%
Sutton Utd - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.90
%
Üst:
Oran:
1.41
%
Ebbsfleet - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.90
%
Üst:
Oran:
1.41
%
Sutton Utd - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.28
%
Üst:
Oran:
2.22
%
Ebbsfleet - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.28
%
Üst:
Oran:
2.22
%
Sutton Utd - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Ebbsfleet - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Sutton Utd - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Ebbsfleet - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Sutton Utd - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:
Oran:
1.60
%
Yok:
Oran:
1.65
%75
Ebbsfleet - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:
Oran:
1.60
%
Yok:
Oran:
1.65
%
Maç Başına Ortalamalar
Sutton Utd - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Ebbsfleet - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Kazanma Farkları
Kaybetme Farkları
Sıradaki Gol
0
0 - 0
0
0
0 - 1
0
0
1 - 0
0
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

