Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Tarbes II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
05.11
Tarbes II
3 - 0
12.11
Tarbes II
0 - 3
03.12
Tarbes II
4 - 0
10.12
Cintegabelle
2 - 0
07.01
Fonsorbes B
1 - 1
14.01
Tarbes II
5 - 2
22.01
Quand Même Orleix
0 - 1
04.02
Tarbes II
0 - 2
12.02
Toulouse Rangueil
1 - 3
15.04
Val d'Adour
0 - 2
13.05
Juillan OM
v
27.05
Tarbes II
v
23.09
Tarbes II
v
05.11
Cintegabelle
2 - 2
12.11
Carbonne
3 - 2
03.12
L'Isle Jourdain
0 - 2
10.12
Cintegabelle
2 - 0
07.01
Cintegabelle
0 - 0
14.01
Toulouse MFC II
4 - 4
28.01
Cintegabelle
4 - 0
04.02
Cintegabelle
2 - 0
11.02
Juillan OM
2 - 2
15.04
Cintegabelle
0 - 1
27.05
Fonsorbes B
v
23.09
Cintegabelle
v
08.10
Toulouse Pradettes
v
Tarbes II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%57
Beraberlik
1
%7
Mağlubiyet
5
%36
4
%57
0
%0
3
%43
Cintegabelle - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
7
%50
Mağlubiyet
2
%14
2
%29
4
%57
1
%14
Tarbes II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Cintegabelle - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Tarbes II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%57
xx
1
%7
x2
5
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
0
%0
3
%43
0
%0
0
%0
0
%0
Cintegabelle - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%14
xx
7
%50
x2
5
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
4
%57
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Tarbes II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Cintegabelle - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



