Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Tau Altopascio Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
17.12
Poggibonsi
3 - 0
21.12
Tau Altopascio
2 - 2
08.01
Tau Altopascio
2 - 1
15.01
Sporting Trestina
1 - 2
22.01
Tau Altopascio
3 - 4
29.01
Flaminia Civita Castellana
0 - 0
05.02
Tau Altopascio
0 - 0
12.02
Ghivizzano Borgo Mozzano
3 - 1
19.02
Tau Altopascio
0 - 0
26.02
SSD Group Città di Castello
1 - 3
17.12
Ghivizzano Borgo Mozzano
0 - 3
21.12
Seravezza
1 - 1
08.01
SSD Group Città di Castello
1 - 2
15.01
Seravezza
0 - 0
22.01
Mobilieri Ponsacco
1 - 3
29.01
Seravezza
v
05.02
Montespaccato
0 - 1
12.02
Seravezza
1 - 2
19.02
Ostia Mare
2 - 0
26.02
Seravezza
1 - 3
Tau Altopascio - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%24
Beraberlik
12
%48
Mağlubiyet
7
%28
2
%17
8
%67
2
%17
Seravezza - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%32
Beraberlik
7
%28
Mağlubiyet
10
%40
7
%58
1
%8
4
%33
Tau Altopascio - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Seravezza - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Tau Altopascio - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%24
xx
12
%48
x2
7
%28
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%17
8
%67
2
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Seravezza - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%40
xx
7
%28
x2
8
%32
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%58
1
%8
4
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Tau Altopascio - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
1
2
15 - 30
0
1
1
30 - 45
1
1
2
45 - 60
2
0
2
60 - 75
0
1
1
75 - 90
1
1
2
Seravezza - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
1
0
1
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
1
1
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
1
1
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



