Teuta Durrës - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
1.40
%
Beraberlik:
Oran:
3.55
%
Mağlubiyet:
Oran:
4.40
%
Inter Escaldes - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
4.40
%
Beraberlik:
Oran:
3.55
%
Mağlubiyet:
Oran:
1.40
%
Teuta - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
1.82
%
Beraberlik:
Oran:
2.08
%
Mağlubiyet:
Oran:
4.60
%
Inter Escaldes - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
4.60
%
Beraberlik:
Oran:
2.08
%
Mağlubiyet:
Oran:
1.82
%
Teuta - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Inter Escaldes - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Teuta - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
3.05
%
Üst:
Oran:
1.14
%
Inter Escaldes - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
3.05
%
Üst:
Oran:
1.14
%
Teuta - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.83
%
Üst:
Oran:
1.52
%
Inter Escaldes - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.83
%
Üst:
Oran:
1.52
%
Teuta - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.32
%
Üst:
Oran:
2.25
%
Inter Escaldes - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.32
%
Üst:
Oran:
2.25
%
Teuta - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.10
%
Üst:
Oran:
3.40
%
Inter Escaldes - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.10
%
Üst:
Oran:
3.40
%
Teuta - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
4.10
%
Inter Escaldes - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
4.10
%
Teuta - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:
Oran:
1.59
%
Yok:
Oran:
1.73
%75
Inter Escaldes - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:
Oran:
1.59
%
Yok:
Oran:
1.73
%
Maç Başına Ortalamalar
Teuta - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Inter Escaldes - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Kazanma Farkları
Kaybetme Farkları
Sıradaki Gol
0
0 - 0
0
0
0 - 1
0
0
1 - 0
0
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

