Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Thatcham Town Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
25.02
Bedfont Sports
0 - 0
04.03
Thatcham Town
1 - 2
07.03
Thatcham Town
2 - 3
11.03
Sutton Common Rovers
2 - 2
18.03
Thatcham Town
2 - 1
25.03
Leatherhead
2 - 0
01.04
Thatcham Town
2 - 1
08.04
Chipstead
3 - 1
10.04
Thatcham Town
0 - 2
15.04
Ashford Town (Middlesex)
3 - 3
25.02
Hanworth Villa
0 - 2
28.02
Tooting & Mitcham United
1 - 4
04.03
Walton & Hersham
4 - 0
11.03
Chertsey Town
2 - 5
18.03
Walton & Hersham
5 - 1
25.03
Uxbridge
1 - 3
01.04
Walton & Hersham
5 - 1
08.04
Guernsey
0 - 0
10.04
Walton & Hersham
6 - 0
15.04
Walton & Hersham
3 - 0
Thatcham - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%32
Beraberlik
11
%30
Mağlubiyet
14
%38
8
%44
4
%22
6
%33
Walton & H - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
28
%76
Beraberlik
2
%5
Mağlubiyet
7
%19
11
%61
2
%11
5
%28
Thatcham - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
37
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
18
%100
0
%0
Walton & H - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
37
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
18
%100
0
%0
Thatcham - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%32
xx
11
%30
x2
14
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%44
4
%22
6
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Walton & H - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%19
xx
2
%5
x2
28
%76
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
11
%61
2
%11
5
%28
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Thatcham - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
1
1
30 - 45
0
1
1
45 - 60
0
2
2
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Walton & H - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
0
2
2
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
1
1
60 - 75
1
0
1
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



