Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Tinqueux Champagne Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.12
Tinqueux Champagne
3 - 0
19.03
AS Taissy
3 - 1
26.03
Tinqueux Champagne
4 - 0
23.04
ASTRM
4 - 0
07.05
Tinqueux Champagne
6 - 1
13.05
Oiry
3 - 4
21.05
Academy Triomphe
0 - 3
11.06
Fismes AV
0 - 3
10.09
Bétheny
1 - 0
19.11
Tinqueux Champagne
0 - 0
28.04
Tinqueux Champagne
v
05.05
Nord Champagne
v
12.05
Tinqueux Champagne
v
19.03
Bétheny
5 - 1
26.03
Bogny-sur-Meuse B
1 - 3
30.04
Revin
2 - 0
14.05
Bétheny
1 - 7
21.05
Nouvion-sur-Meuse
1 - 1
11.06
Bétheny
3 - 0
27.08
Bétheny
1 - 1
10.09
Bétheny
1 - 0
22.10
Val de l'Aisne
3 - 2
19.11
Bétheny
4 - 2
28.04
Fismes AV
v
05.05
Château-Porcien
v
12.05
Ay
v
Tinqueux Champagne - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
1
%50
Mağlubiyet
1
%50
0
%0
1
%100
0
%0
Bétheny - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%50
Beraberlik
1
%25
Mağlubiyet
1
%25
0
%0
0
%0
1
%100
Tinqueux Champagne - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
2
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Bétheny - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
4
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Tinqueux Champagne - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
1
%50
x2
1
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Bétheny - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%25
xx
1
%25
x2
2
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Tinqueux Champagne - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Bétheny - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



