Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Torcy II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Torcy II
2 - 1
06.11
Garges
1 - 3
13.11
Torcy II
2 - 1
27.11
Montfermeil
3 - 1
04.12
Le Blanc-Mesnil II
4 - 0
11.12
Torcy II
1 - 0
15.01
Stains
1 - 1
22.01
Torcy II
3 - 3
05.02
Torcy II
0 - 2
12.02
Saint-Ouen-l'Aumône II
2 - 1
02.04
Torcy II
v
16.04
Torcy II
v
23.04
Vaires
v
23.10
Olympique Pantin
1 - 4
06.11
Montfermeil
1 - 0
13.11
Salésienne Paris
1 - 3
27.11
Montfermeil
3 - 1
03.12
Vaires
0 - 2
11.12
Montfermeil
2 - 1
15.01
Argenteuil FC
0 - 3
22.01
Montfermeil
4 - 2
05.02
Garges
1 - 1
12.02
Montfermeil
3 - 1
02.04
Saint-Ouen-l'Aumône II
v
16.04
Montfermeil
v
23.04
Montfermeil
v
Torcy II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
4
%31
4
%67
1
%17
1
%17
Montfermeil - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%77
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
1
%8
4
%67
1
%17
1
%17
Torcy II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Montfermeil - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Torcy II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%46
xx
3
%23
x2
4
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
1
%17
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Montfermeil - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%8
xx
2
%15
x2
10
%77
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
1
%17
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Torcy II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Montfermeil - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



