Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
05.11
Tourcoing
0 - 2
13.11
Waziers
1 - 2
26.11
Grande-Synthe
4 - 2
11.12
Tourcoing
1 - 0
29.01
Lesquin
2 - 3
12.02
Boulogne II
1 - 0
26.02
Tourcoing
3 - 5
05.03
FC Loon-Plage
1 - 2
19.03
Tourcoing
3 - 1
26.03
Saint-Amand
0 - 0
05.11
FC Loon-Plage
1 - 1
13.11
Le Portel
1 - 2
27.11
Saint-Amand
2 - 0
11.12
Le Portel
3 - 0
29.01
Le Portel
3 - 1
12.02
Waziers
1 - 2
26.02
Le Portel
1 - 3
05.03
Le Portel
0 - 1
19.03
Gravelines
0 - 1
26.03
Le Portel
1 - 4
Tourcoing - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
2
%14
Mağlubiyet
7
%50
2
%33
0
%0
4
%67
Le Portel - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
2
%14
Mağlubiyet
7
%50
3
%50
1
%17
2
%33
Tourcoing - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Le Portel - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Tourcoing - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%36
xx
2
%14
x2
7
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
0
%0
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Le Portel - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%50
xx
2
%14
x2
5
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Tourcoing - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Le Portel - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



