Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Dammarie
2 - 2
06.11
Tours II
7 - 2
13.11
Boigny Chécy Mardié
0 - 0
04.12
Tours II
4 - 0
11.12
Ymonville
1 - 3
15.01
Tours II
5 - 0
22.01
Tours II
4 - 2
05.02
La Ville-aux-Dames
0 - 3
12.02
Tours II
0 - 0
16.04
Chaingy/St Ay
0 - 7
23.10
Boigny Chécy Mardié
4 - 0
06.11
Ymonville
3 - 0
13.11
Portugais Blois
0 - 1
04.12
Chambray-lès-Tours II
3 - 1
11.12
Ymonville
1 - 3
15.01
Azay/Cheillé II
2 - 2
22.01
Ymonville
1 - 1
05.02
Beaugency
2 - 1
12.02
Ymonville
1 - 1
16.04
Ymonville
0 - 1
Tours II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%71
Beraberlik
3
%21
Mağlubiyet
1
%7
6
%86
1
%14
0
%0
Ymonville - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%21
Beraberlik
5
%36
Mağlubiyet
6
%43
1
%14
2
%29
4
%57
Tours II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Ymonville - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Tours II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%71
xx
3
%21
x2
1
%7
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%86
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Ymonville - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%43
xx
5
%36
x2
3
%21
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
2
%29
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Tours II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Ymonville - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



