Sezon İstatistikleri
Universitatea Cluj
Universitatea Cluj - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:9
Oran:
1.44
%65
Beraberlik:3
Oran:
3.16
%21
Mağlubiyet:2
Oran:
4.77
%14
Botoşani
Botoşani - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:2
Oran:
4.77
%14
Beraberlik:3
Oran:
3.16
%21
Mağlubiyet:9
Oran:
1.44
%65
U. Cluj
U. Cluj - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:3
Oran:
1.98
%21
Beraberlik:6
Oran:
1.88
%43
Mağlubiyet:5
Oran:
5.39
%36
Botoşani
Botoşani - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:2
Oran:
5.39
%14
Beraberlik:5
Oran:
1.88
%36
Mağlubiyet:7
Oran:
1.98
%50
U. Cluj
U. Cluj - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:14
Oran:
-
%100
Botoşani
Botoşani - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
-
%14
Üst:12
Oran:
-
%86
U. Cluj
U. Cluj - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
2.45
%0
Üst:12
Oran:
1.23
%100
Botoşani
Botoşani - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:6
Oran:
2.45
%43
Üst:8
Oran:
1.23
%57
U. Cluj
U. Cluj - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:5
Oran:
1.41
%36
Üst:9
Oran:
1.94
%64
Botoşani
Botoşani - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:8
Oran:
1.41
%57
Üst:6
Oran:
1.94
%43
U. Cluj
U. Cluj - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:9
Oran:
1.07
%64
Üst:5
Oran:
3.53
%36
Botoşani
Botoşani - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:12
Oran:
1.07
%86
Üst:2
Oran:
3.53
%14
U. Cluj
U. Cluj - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:11
Oran:
-
%79
Üst:3
Oran:
-
%21
Botoşani
Botoşani - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:14
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
U. Cluj
U. Cluj - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:14
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Botoşani
Botoşani - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:14
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
U. Cluj
U. Cluj - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:10
Oran:
1.93
%71
Yok:4
Oran:
1.42
%75
Botoşani
Botoşani - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:4
Oran:
1.93
%29
Yok:10
Oran:
1.42
%71
Maç Başına Ortalamalar
12.4
Şut
11.7
5
Korner
4.4
1.3
Ofsayt
1.3
10.6
Faul
10.6
U. Cluj
U. Cluj - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
0
2
15 - 30
3
4
7
30 - 45
3
5
8
45 - 60
4
1
5
60 - 75
9
2
11
75 - 90
7
3
10
Botoşani
Botoşani - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
4
5
15 - 30
0
3
3
30 - 45
1
2
3
45 - 60
1
3
4
60 - 75
1
3
4
75 - 90
4
5
9
Kazanma Farkları
8
1 Fark
3
4
2 Fark
2
2
3+ Fark
0
Kaybetme Farkları
5
1 Fark
8
0
2 Fark
3
0
3+ Fark
2
Sıradaki Gol
13
0 - 0
11
5
0 - 1
3
7
1 - 0
2
5
1 - 1
2
3
0 - 2
2
3
2 - 0
0
Universitatea Cluj
U. Cluj
Botoşani
Botoşani
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
Universitatea Cluj
U. Cluj
Botoşani
Botoşani
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler
Sahadan