Sezon İstatistikleri
USM Annaba - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
1.68
%
Beraberlik:
Oran:
2.91
%
Mağlubiyet:
Oran:
3.51
%
MSP Batna - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
3.51
%
Beraberlik:
Oran:
2.91
%
Mağlubiyet:
Oran:
1.68
%
USM Annaba - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
-
%
Beraberlik:
Oran:
-
%
Mağlubiyet:
Oran:
-
%
MSP Batna - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
-
%
Beraberlik:
Oran:
-
%
Mağlubiyet:
Oran:
-
%
USM Annaba - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
MSP Batna - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
USM Annaba - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
2.27
%
Üst:
Oran:
1.27
%
MSP Batna - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
2.27
%
Üst:
Oran:
1.27
%
USM Annaba - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.33
%
Üst:
Oran:
2.10
%
MSP Batna - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.33
%
Üst:
Oran:
2.10
%
USM Annaba - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
4.02
%
MSP Batna - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
4.02
%
USM Annaba - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
MSP Batna - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
USM Annaba - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
MSP Batna - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
USM Annaba - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:
Oran:
1.90
%
Yok:
Oran:
1.43
%75
MSP Batna - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:
Oran:
1.90
%
Yok:
Oran:
1.43
%
Maç Başına Ortalamalar
USM Annaba - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
MSP Batna - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Kazanma Farkları
Kaybetme Farkları
Sıradaki Gol
0
0 - 0
0
0
0 - 1
0
0
1 - 0
0
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

