Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Vandoeuvre II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
05.03
Vandoeuvre II
2 - 0
19.03
Pagny-sur-Moselle II
2 - 3
26.03
Vandoeuvre II
3 - 1
23.04
Verny
4 - 1
07.05
Heillecourt II
4 - 4
14.05
Vandoeuvre II
7 - 4
20.05
Jeunes Citoyens En Action
3 - 1
11.06
Jarville II
4 - 2
27.08
Entente VHF
1 - 3
10.09
Saint-Max-Essey
1 - 1
28.04
Vandoeuvre II
v
05.05
Champigneulles II
v
12.05
Vandoeuvre II
v
04.03
Jeunes Citoyens En Action
1 - 2
19.03
Verny
3 - 0
26.03
Val de Seille
0 - 1
23.04
Verny
4 - 1
07.05
Marly
0 - 3
14.05
Verny
3 - 1
21.05
Pagny-sur-Moselle II
2 - 2
11.06
Verny
6 - 3
27.08
Verny
2 - 3
10.09
Verny
2 - 0
12.11
Verny
v
28.04
Saint-Max-Essey
v
05.05
Verny
v
Vandoeuvre II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%50
Beraberlik
1
%50
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Vandoeuvre II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
2
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Verny - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
2
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Vandoeuvre II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%50
xx
1
%50
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Verny - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%50
xx
0
%0
x2
1
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Vandoeuvre II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Verny - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



