Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Vauxhall Motors Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
08.08
Vauxhall Motors
2 - 2
11.08
Harrogate Town
3 - 0
15.08
Alfreton Town
2 - 2
18.08
Vauxhall Motors
2 - 1
22.08
Hinckley United
1 - 1
29.08
Vauxhall Motors
2 - 2
31.08
Stalybridge Celtic
3 - 1
05.09
Vauxhall Motors
0 - 0
08.09
Vauxhall Motors
1 - 1
12.09
Ilkeston
4 - 0
08.08
Solihull Moors
1 - 2
11.08
Alfreton Town
3 - 0
15.08
Northwich Victoria
2 - 0
18.08
Solihull Moors
0 - 1
22.08
Harrogate Town
0 - 1
29.08
Solihull Moors
2 - 2
31.08
Stafford Rangers
2 - 3
05.09
Solihull Moors
0 - 1
08.09
Solihull Moors
0 - 3
12.09
Blyth Spartans
2 - 0
Vauxhall - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%10
Beraberlik
6
%60
Mağlubiyet
3
%30
1
%20
4
%80
0
%0
Solihull - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%20
Beraberlik
1
%10
Mağlubiyet
7
%70
2
%40
0
%0
3
%60
Vauxhall - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%40
Beraberlik
3
%30
Mağlubiyet
3
%30
3
%60
2
%40
0
%0
Solihull - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
5
%50
Mağlubiyet
5
%50
0
%0
4
%80
1
%20
Vauxhall - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
1
%10
1x
3
%30
12
0
%0
x1
0
%0
xx
3
%30
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
3
%30
1
%20
2
%40
0
%0
0
%0
2
%40
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Solihull - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
4
%40
1x
1
%10
12
0
%0
x1
3
%30
xx
0
%0
x2
2
%20
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
0
%0
2
%40
0
%0
0
%0
1
%20
Vauxhall - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
2
2
4
30 - 45
2
0
2
45 - 60
2
1
3
60 - 75
0
1
1
75 - 90
0
2
2
Solihull - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
1
3
15 - 30
0
2
2
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
2
2
60 - 75
0
0
0
75 - 90
2
4
6
oyuncu istatistikleri
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler



