Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(VCD Athletic Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
12.02
Faversham Town
0 - 0
19.02
VCD Athletic
0 - 0
26.02
East Grinstead Town
0 - 3
05.03
VCD Athletic
0 - 1
12.03
VCD Athletic
2 - 3
19.03
Sevenoaks Town
4 - 1
26.03
Lancing
1 - 1
02.04
VCD Athletic
1 - 3
09.04
VCD Athletic
3 - 1
16.04
Hastings United
3 - 0
19.02
Cray Valley PM
2 - 1
22.02
Folkestone Invicta
1 - 0
26.02
Ashford United
3 - 1
05.03
Cray Valley PM
1 - 2
12.03
Cray Valley PM
1 - 2
19.03
Haywards Heath Town
2 - 3
26.03
Herne Bay
1 - 2
02.04
Cray Valley PM
4 - 1
09.04
Sevenoaks Town
3 - 0
16.04
Cray Valley PM
0 - 1
Cray Valley - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
19
%53
Beraberlik
8
%22
Mağlubiyet
9
%25
10
%56
4
%22
4
%22
VCD - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
36
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
18
%100
0
%0
Cray Valley - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
36
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
18
%100
0
%0
VCD - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
14
%39
xx
8
%22
x2
14
%39
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%44
4
%22
6
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Cray Valley - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%25
xx
8
%22
x2
19
%53
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
10
%56
4
%22
4
%22
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
VCD - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
2
2
15 - 30
2
0
2
30 - 45
0
0
0
45 - 60
1
1
2
60 - 75
1
2
3
75 - 90
0
2
2
Cray Valley - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
2
0
2
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



