Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Vence B Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
03.12
La Valette-du-Var
2 - 1
10.12
Vence B
3 - 1
14.01
Aubagne II
3 - 2
21.01
Vence B
0 - 1
04.02
Fréjus St-Raphaël II
2 - 0
11.02
Vence B
1 - 1
18.02
Gap Foot 05
2 - 1
09.03
Vence B
0 - 1
17.03
Salon-de-Provence
2 - 0
23.03
Vence B
2 - 8
03.12
La Valette-du-Var
2 - 1
10.12
Les Angles
2 - 1
14.01
Barbentane
3 - 3
21.01
La Valette-du-Var
1 - 2
04.02
Marseille End. Catalans
1 - 1
11.02
La Valette-du-Var
1 - 0
18.02
Carqueiranne
0 - 2
09.03
La Valette-du-Var
5 - 1
17.03
Fontonne Antibes
5 - 1
24.03
La Valette-du-Var
1 - 7
Vence B - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%12
Beraberlik
2
%12
Mağlubiyet
13
%76
2
%25
1
%13
5
%63
La Valette-du-Var - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%35
Beraberlik
5
%29
Mağlubiyet
6
%35
2
%22
4
%44
3
%33
Vence B - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
La Valette-du-Var - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Vence B - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%12
xx
2
%12
x2
13
%76
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
1
%13
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
La Valette-du-Var - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%35
xx
5
%29
x2
6
%35
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%22
4
%44
3
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Vence B - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
La Valette-du-Var - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



