Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Vitré B Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
04.12
Saint-Malo II
1 - 4
11.12
Vitré B
2 - 2
15.01
Chartres de Bretagne
3 - 3
22.01
Bréteil-Talensac
2 - 1
05.02
Vitré B
2 - 1
12.02
Lamballe FC
2 - 1
26.02
Vitré B
3 - 0
05.03
Saint-Brieuc Ginglin
2 - 0
19.03
Vitré B
5 - 1
26.03
COBSP Saint-Brieuc
1 - 0
04.12
Saint-Malo II
1 - 4
11.12
Chartres de Bretagne
4 - 0
15.01
Saint-Malo II
2 - 1
22.01
Lamballe FC
1 - 2
05.02
Saint-Malo II
0 - 2
12.02
Brequigny Rennes
2 - 0
26.02
Saint-Malo II
1 - 1
05.03
Liffré
1 - 2
19.03
Saint-Malo II
4 - 1
26.03
Plancoët Arguenon
2 - 3
Vitré B - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%29
Beraberlik
4
%24
Mağlubiyet
8
%47
4
%50
3
%38
1
%13
Saint-Malo II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%47
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
8
%47
3
%38
0
%0
5
%63
Vitré B - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Saint-Malo II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Vitré B - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%29
xx
4
%24
x2
8
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
3
%38
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Saint-Malo II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%47
xx
1
%6
x2
8
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
0
%0
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Vitré B - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Saint-Malo II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



