Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Wolfsberger AC U18 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
14.06
Wolfsberger AC U18
2 - 1
26.08
St. Pölten U18
3 - 0
09.09
Red Bull Akademie U18
10 - 0
16.09
Wolfsberger AC U18
0 - 0
23.09
Admira U18
2 - 0
30.09
Wolfsberger AC U18
2 - 2
07.10
Rapid Wien U18
3 - 0
14.10
Wolfsberger AC U18
3 - 0
21.10
Tirol U18
2 - 1
04.11
Wolfsberger AC U18
2 - 1
14.06
Wolfsberger AC U18
2 - 1
26.08
Sturm Graz U18
5 - 0
09.09
St. Pölten U18
3 - 3
16.09
Sturm Graz U18
1 - 5
23.09
Burgenland U18
1 - 0
30.09
Sturm Graz U18
3 - 1
07.10
LASK Juniors OÖ U18
0 - 1
14.10
Sturm Graz U18
2 - 3
21.10
Ried U18
1 - 1
04.11
Sturm Graz U18
4 - 4
Sturm - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%33
Beraberlik
3
%33
Mağlubiyet
3
%33
1
%25
2
%50
1
%25
WAC - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%22
Beraberlik
3
%33
Mağlubiyet
4
%44
2
%50
2
%50
0
%0
Sturm - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%56
Beraberlik
2
%22
Mağlubiyet
2
%22
2
%50
1
%25
1
%25
WAC - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
2
%22
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
2
%22
x2
1
%11
21
0
%0
2x
0
%0
22
4
%44
2
%50
0
%0
0
%0
0
%0
2
%50
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Sturm - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
1
%11
1x
1
%11
12
0
%0
x1
1
%11
xx
1
%11
x2
0
%0
21
1
%11
2x
1
%11
22
3
%33
1
%25
1
%25
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
0
%0
1
%25
0
%0
WAC - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
0
0
0
30 - 45
1
0
1
45 - 60
4
0
4
60 - 75
0
1
1
75 - 90
1
2
3
Sturm - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
2
1
3
30 - 45
0
1
1
45 - 60
1
1
2
60 - 75
0
0
0
75 - 90
1
2
3
oyuncu istatistikleri
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler
hakem istatistikleri
Sezon
Lig
Tarih
Maç
İY



