Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
18.02
Wavrin
2 - 2
25.02
Wavrin
1 - 0
03.03
Loon-Plage II
2 - 0
10.03
Longuenesse
4 - 0
17.03
FC La Madeleine
2 - 1
24.03
Wavrin
0 - 0
07.04
ES Calaisis Coulogne
1 - 0
28.04
Grande Synthe II
3 - 0
05.05
Wavrin
0 - 0
12.05
Bourbourg
4 - 0
02.06
RC Calais II
v
27.01
Loon-Plage II
2 - 1
11.02
Halluin
2 - 0
18.02
ES Calaisis Coulogne
0 - 0
25.02
RC Calais II
1 - 0
10.03
Grande Synthe II
3 - 2
17.03
Halluin
1 - 1
24.03
Halluin
0 - 0
07.04
Bourbourg
1 - 1
05.05
Coquelles
3 - 0
12.05
Halluin
2 - 0
02.06
Halluin
v
08.09
Halluin
v
Wavrin - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%6
Beraberlik
5
%31
Mağlubiyet
10
%63
1
%14
4
%57
2
%29
Halluin - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%33
Beraberlik
4
%33
Mağlubiyet
4
%33
2
%25
2
%25
4
%50
Wavrin - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Halluin - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Wavrin - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%6
xx
5
%31
x2
10
%63
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
4
%57
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Halluin - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%33
xx
4
%33
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
2
%25
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Wavrin - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Halluin - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



