Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Wevelgem City Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
04.12
Maldegem
2 - 0
12.12
Wevelgem City
1 - 3
19.12
KFC Turnhout
2 - 1
09.01
Wevelgem City
1 - 1
16.01
Cappellen
2 - 0
23.01
Wevelgem City
2 - 0
30.01
Evergem-Center
2 - 3
13.02
Sint-Niklase
2 - 1
20.02
Wevelgem City
0 - 2
26.02
Mechelen
3 - 0
04.12
Racing Mechelen
1 - 2
12.12
Denderleeuw
8 - 0
19.12
Cappellen
3 - 4
09.01
Denderleeuw
3 - 1
16.01
Racing Waregem
2 - 0
23.01
Denderleeuw
3 - 1
30.01
Verbroedering Denderhoutem
3 - 0
13.02
Denderleeuw
4 - 1
20.02
Standaard Wetteren
2 - 1
27.02
Denderleeuw
1 - 1
Wevelgem - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%26
Beraberlik
4
%17
Mağlubiyet
13
%57
3
%30
2
%20
5
%50
Denderleeuw - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%43
Beraberlik
5
%22
Mağlubiyet
8
%35
4
%33
2
%17
6
%50
Wevelgem - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
23
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Denderleeuw - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
23
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Wevelgem - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%26
xx
4
%17
x2
13
%57
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%30
2
%20
5
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Denderleeuw - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%35
xx
5
%22
x2
10
%43
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%33
2
%17
6
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Wevelgem - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Denderleeuw - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



