Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Arras II
4 - 1
23.10
Arras II
3 - 0
06.11
Arras II
2 - 0
13.11
Pro Patria Wingles
1 - 2
27.11
Arras II
2 - 1
11.12
Arras II
2 - 1
29.01
Vermelles
2 - 1
12.02
Saint-Quentin II
3 - 3
26.02
Arras II
3 - 2
19.03
Les Epis
3 - 2
21.05
Liébaut Béthune
v
04.06
Arras II
v
11.06
Itancourt Neuville B
v
16.10
Les Epis
4 - 2
23.10
Vermelles
0 - 3
06.11
Saint-Quentin II
1 - 0
13.11
Vermelles
3 - 1
27.11
Liévin Diana
0 - 3
11.12
Bohain RC
3 - 1
29.01
Vermelles
2 - 1
12.02
Vermelles
2 - 0
26.02
Anzin
1 - 1
19.03
Vermelles
0 - 2
21.05
Vermelles
v
04.06
Escaudoeuvres B
v
11.06
Vermelles
v
Arras II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%67
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
3
%25
6
%86
0
%0
1
%14
Vermelles - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%33
Beraberlik
2
%17
Mağlubiyet
6
%50
1
%17
1
%17
4
%67
Arras II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Vermelles - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Arras II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%67
xx
1
%8
x2
3
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%86
0
%0
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Vermelles - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
2
%17
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%17
1
%17
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Arras II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Vermelles - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



