Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Liébaut Béthune Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Liébaut Béthune
0 - 0
23.10
Vermelles
0 - 3
06.11
Les Epis
2 - 1
13.11
Liébaut Béthune
1 - 0
27.11
Itancourt Neuville B
1 - 4
11.12
Arras II
2 - 1
29.01
Liébaut Béthune
4 - 0
12.02
Liébaut Béthune
2 - 1
26.02
Escaudoeuvres B
2 - 2
19.03
Liébaut Béthune
2 - 1
04.06
Bohain RC
v
11.06
Liébaut Béthune
v
08.10
US Marly
v
16.10
Arras II
4 - 1
23.10
Arras II
3 - 0
06.11
Arras II
2 - 0
13.11
Pro Patria Wingles
1 - 2
27.11
Arras II
2 - 1
11.12
Arras II
2 - 1
29.01
Vermelles
2 - 1
12.02
Saint-Quentin II
3 - 3
26.02
Arras II
3 - 2
19.03
Les Epis
3 - 2
04.06
Arras II
v
11.06
Itancourt Neuville B
v
28.04
Arras II
v
Liébaut Béthune - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
2
%17
Mağlubiyet
4
%33
4
%67
1
%17
1
%17
Arras II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%67
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
3
%25
2
%40
1
%20
2
%40
Liébaut Béthune - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Arras II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Liébaut Béthune - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
2
%17
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
1
%17
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Arras II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%25
xx
1
%8
x2
8
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
1
%20
2
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Liébaut Béthune - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Arras II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



