Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Bazeilles Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Bazeilles
0 - 0
23.10
Val de l'Aisne
3 - 0
30.10
Bazeilles
4 - 4
06.11
Esperance Rémoise
2 - 1
13.11
Bazeilles
4 - 1
27.11
Bazeilles
0 - 3
04.12
Qui Vive Douzy
4 - 3
11.12
Bazeilles
1 - 0
05.03
Bazeilles
6 - 0
19.03
Nouvion-sur-Meuse
0 - 1
23.04
Bétheny
v
04.06
Bazeilles
v
08.10
Bazeilles
v
23.10
Torcy Sedan
0 - 3
30.10
Esperance Rémoise
2 - 1
06.11
Esperance Rémoise
2 - 1
13.11
La Neuvillette-Jamin
1 - 6
27.11
Esperance Rémoise
9 - 2
04.12
Nord Champagne
1 - 1
11.12
Esperance Rémoise
13 - 2
05.03
Esperance Rémoise
6 - 3
19.03
Val de l'Aisne
4 - 0
26.03
Esperance Rémoise
3 - 1
04.06
Esperance Rémoise
v
08.10
Nord Champagne
v
29.10
Bétheny
v
Bazeilles - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
5
%38
4
%57
2
%29
1
%14
Esperance Rémoise - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
9
%69
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
2
%15
2
%40
2
%40
1
%20
Bazeilles - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Esperance Rémoise - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Bazeilles - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%46
xx
2
%15
x2
5
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
2
%29
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Esperance Rémoise - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%15
xx
2
%15
x2
9
%69
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
2
%40
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Bazeilles - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Esperance Rémoise - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



