Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Val D'Europe
2 - 4
06.11
Garges
1 - 3
13.11
Le Blanc-Mesnil II
1 - 2
27.11
Garges
4 - 3
04.12
Stains
2 - 3
11.12
Garges
3 - 1
15.01
Salésienne Paris
3 - 2
22.01
Garges
3 - 1
05.02
Garges
1 - 1
12.02
Garges
5 - 2
23.04
Saint-Ouen-l'Aumône II
v
28.05
Garges
v
04.06
Vaires
v
23.10
Stains
2 - 2
05.11
Vaires
3 - 2
13.11
Stains
2 - 2
27.11
Saint-Ouen-l'Aumône II
2 - 1
04.12
Stains
2 - 3
11.12
Val D'Europe
0 - 0
15.01
Stains
1 - 1
22.01
Le Blanc-Mesnil II
1 - 2
05.02
Stains
2 - 1
12.02
Salésienne Paris
2 - 3
23.04
Montfermeil
v
14.05
Stains
v
28.05
Torcy II
v
Garges - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%54
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
4
%31
4
%57
1
%14
2
%29
Stains - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%38
Beraberlik
4
%31
Mağlubiyet
4
%31
2
%33
1
%17
3
%50
Garges - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Stains - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Garges - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%54
xx
2
%15
x2
4
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
1
%14
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Stains - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%31
xx
4
%31
x2
5
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
1
%17
3
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Garges - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Stains - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



