Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Loon-Plage II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Santes FC
0 - 5
23.10
Loon-Plage II
1 - 2
06.11
La Gorgue
1 - 3
13.11
Loon-Plage II
0 - 1
27.11
Sainghin en Weppes
0 - 1
11.12
Mons-en-Baroeul
4 - 2
28.01
Loon-Plage II
2 - 2
12.02
Loon-Plage II
3 - 0
25.02
Roncq
1 - 1
19.03
Loon-Plage II
2 - 2
08.10
Wavrin
v
28.04
FC La Madeleine
v
05.05
Loon-Plage II
v
16.10
Bailleulois
3 - 2
23.10
Roncq
3 - 2
13.11
Roncq
1 - 3
20.11
Grande Synthe II
3 - 2
27.11
Blaringhem
1 - 2
11.12
Roncq
1 - 1
29.01
Roncq
6 - 0
12.02
Oignies
1 - 2
25.02
Roncq
1 - 1
19.03
La Gorgue
0 - 5
08.10
Roncq
v
26.05
Roncq
v
02.06
Saint-Pol-sur-Ternoise
v
Loon-Plage II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%42
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
4
%33
2
%33
2
%33
2
%33
Roncq - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
3
%25
3
%50
1
%17
2
%33
Loon-Plage II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Roncq - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Loon-Plage II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%42
xx
3
%25
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
2
%33
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Roncq - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%25
xx
3
%25
x2
6
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Loon-Plage II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Roncq - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



