Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
18.02
Roncq
1 - 0
25.02
Croix II
1 - 0
03.03
Marles les Mines
3 - 1
10.03
Roncq
2 - 0
17.03
Roncq
4 - 0
24.03
Calonne-Ricouart
0 - 1
07.04
Roncq
0 - 1
28.04
Roncq
0 - 5
05.05
Leers
0 - 4
12.05
Roncq
2 - 1
02.06
Saint-Pol-sur-Ternoise
v
08.09
District d'Isbergues
v
11.02
Meurchin
2 - 0
18.02
Linselles
2 - 1
25.02
Meurchin
2 - 0
10.03
Croix II
0 - 2
24.03
Meurchin
0 - 1
30.03
Meurchin
3 - 0
07.04
Saint-Pol-sur-Ternoise
1 - 2
28.04
Calonne-Ricouart
5 - 1
05.05
Meurchin
1 - 3
12.05
Leers
1 - 6
02.06
Meurchin
v
08.09
Meurchin
v
Meurchin - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%54
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
5
%38
3
%50
0
%0
3
%50
Roncq - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Meurchin - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Roncq - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%62
xx
0
%0
x2
5
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%71
0
%0
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Meurchin - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
1
%8
x2
7
%54
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
0
%0
3
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Roncq - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Meurchin - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



