Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Lunéville II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
30.10
Epinal III
3 - 2
06.11
Saint-Max-Essey
3 - 3
13.11
Lunéville II
1 - 3
27.11
Darnieulles
3 - 1
04.12
Lunéville II
0 - 0
11.12
Dombasle
3 - 1
05.03
Remiremont St Etienne FC
0 - 5
19.03
Lunéville II
1 - 1
23.04
Bulgneville
2 - 1
30.04
Hadol Dounoux
3 - 2
04.06
Haroué-Benney
v
08.10
Epinal III
v
22.10
Lunéville II
v
23.10
Darnieulles
4 - 1
30.10
Vagney
2 - 3
06.11
Darnieulles
2 - 2
13.11
Epinal III
3 - 1
27.11
Darnieulles
3 - 1
04.12
Bulgneville
2 - 1
11.12
Saint-Max-Essey
2 - 2
05.03
Haroué-Benney
0 - 3
26.03
Remiremont St Etienne FC
0 - 2
23.04
Darnieulles
0 - 1
04.06
Girancourt Dommartin
v
12.11
Barthenheim
v
05.05
Éloyes
v
Lunéville II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%40
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
6
%40
3
%50
2
%33
1
%17
Darnieulles - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%57
Beraberlik
2
%14
Mağlubiyet
4
%29
4
%57
1
%14
2
%29
Lunéville II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Darnieulles - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Lunéville II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%40
xx
3
%20
x2
6
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
2
%33
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Darnieulles - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%29
xx
2
%14
x2
8
%57
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
1
%14
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Lunéville II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Darnieulles - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



