Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Oignies Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
10.09
Courcelles-les-Lens
1 - 0
28.01
Hordain
0 - 0
11.02
Oignies
2 - 2
18.02
Vermelles
1 - 1
03.03
Oignies
1 - 3
10.03
Oignies
2 - 2
17.03
Oignies
8 - 1
24.03
Pro Patria Wingles
1 - 1
01.04
Bruay Labuissiere
2 - 1
07.04
Oignies
0 - 4
26.05
US Marly
v
02.06
Oignies
v
08.09
Oignies
v
28.01
Bruay Labuissiere
3 - 2
04.02
Bruay Labuissiere
2 - 2
18.02
Orchies
0 - 3
03.03
Bruay Labuissiere
4 - 1
10.03
Hordain
2 - 1
17.03
Erre-Hornaing
0 - 4
24.03
Bruay Labuissiere
0 - 0
30.03
Liébaut Béthune
0 - 2
01.04
Bruay Labuissiere
2 - 1
07.04
Courcelles-les-Lens
0 - 2
26.05
Bruay Labuissiere
v
02.06
La Sentinelle
v
08.09
Haubourdin
v
Oignies - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%10
Beraberlik
5
%50
Mağlubiyet
4
%40
1
%20
2
%40
2
%40
Bruay Labuissiere - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%67
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
1
%8
4
%67
1
%17
1
%17
Oignies - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Bruay Labuissiere - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Oignies - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%10
xx
5
%50
x2
4
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%20
2
%40
2
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Bruay Labuissiere - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%8
xx
3
%25
x2
8
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
1
%17
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Oignies - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Bruay Labuissiere - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



