Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.02
Oignies
2 - 2
18.02
US Marly
0 - 1
25.02
US Marly
0 - 4
03.03
Liébaut Béthune
1 - 2
10.03
US Marly
2 - 1
17.03
Courcelles-les-Lens
6 - 1
24.03
Bruay Labuissiere
0 - 0
07.04
US Marly
0 - 2
05.05
US Marly
0 - 0
12.05
Vermelles
7 - 1
02.06
Erre-Hornaing
v
11.02
Oignies
2 - 2
18.02
Vermelles
1 - 1
03.03
Oignies
1 - 3
10.03
Oignies
2 - 2
17.03
Oignies
8 - 1
24.03
Pro Patria Wingles
1 - 1
01.04
Bruay Labuissiere
2 - 1
07.04
Oignies
0 - 4
05.05
Valenciennes Dutemple
0 - 1
12.05
Oignies
2 - 1
02.06
Oignies
v
08.09
Oignies
v
US Marly - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%23
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
5
%38
2
%29
2
%29
3
%43
Oignies - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%25
Beraberlik
5
%42
Mağlubiyet
4
%33
1
%17
3
%50
2
%33
US Marly - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Oignies - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
US Marly - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%23
xx
5
%38
x2
5
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
2
%29
3
%43
0
%0
0
%0
0
%0
Oignies - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%33
xx
5
%42
x2
3
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%17
3
%50
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
US Marly - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Oignies - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



