Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Saint-Valéry Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
11.02
Chantilly II
7 - 0
18.02
Saint-Valéry
2 - 1
25.02
Friville-Escarbotin
2 - 2
03.03
Méru Sandricourt
7 - 0
10.03
Saint-Valéry
0 - 1
24.03
Ailly-Sur-Somme
3 - 3
07.04
Saint-Valéry
0 - 0
28.04
Saint-Valéry
1 - 0
05.05
Chambly III
2 - 0
12.05
Plessis Brion
4 - 0
02.06
Senlis B
v
25.02
Albert USOAS
3 - 1
03.03
AC Amiens B
0 - 6
10.03
Chantilly II
3 - 0
17.03
Chantilly II
2 - 0
24.03
Balagny St Epin
3 - 1
07.04
Chantilly II
1 - 0
21.04
Miannay
2 - 2
28.04
Chantilly II
4 - 1
05.05
Friville-Escarbotin
0 - 3
12.05
Chantilly II
4 - 0
02.06
Chantilly II
v
08.09
Chantilly II
v
Saint-Valéry - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%13
Beraberlik
5
%33
Mağlubiyet
8
%53
2
%25
3
%38
3
%38
Chantilly II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
12
%71
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
4
%24
3
%38
1
%13
4
%50
Saint-Valéry - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Chantilly II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Saint-Valéry - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%13
xx
5
%33
x2
8
%53
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
3
%38
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Chantilly II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%24
xx
1
%6
x2
12
%71
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
1
%13
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Saint-Valéry - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Chantilly II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



