Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Val D'Europe Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Val D'Europe
2 - 4
06.11
Montfermeil
1 - 0
13.11
Torcy II
2 - 1
27.11
Val D'Europe
0 - 4
04.12
Les Lilas II
3 - 1
11.12
Val D'Europe
0 - 0
15.01
Olympique Pantin
1 - 1
22.01
Val D'Europe
1 - 1
05.02
Val D'Europe
1 - 1
12.02
Garges
5 - 2
23.04
Argenteuil FC
v
14.05
Stains
v
28.05
Val D'Europe
v
23.10
Les Lilas II
3 - 2
06.11
Argenteuil FC
5 - 1
13.11
Les Lilas II
1 - 0
27.11
Garges
4 - 3
04.12
Les Lilas II
3 - 1
11.12
Torcy II
1 - 0
15.01
Les Lilas II
0 - 0
22.01
Montfermeil
4 - 2
05.02
Les Lilas II
2 - 4
12.02
Vaires
3 - 2
23.04
Olympique Pantin
v
28.05
Le Blanc-Mesnil II
v
04.06
Les Lilas II
v
Val D'Europe - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
8
%62
0
%0
3
%50
3
%50
Les Lilas II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%23
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
9
%69
0
%0
0
%0
7
%100
Val D'Europe - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Les Lilas II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Val D'Europe - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
5
%38
x2
8
%62
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
3
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Les Lilas II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%69
xx
1
%8
x2
3
%23
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Val D'Europe - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Les Lilas II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



