Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Verny Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
04.03
Jeunes Citoyens En Action
1 - 2
19.03
Verny
3 - 0
26.03
Val de Seille
0 - 1
23.04
Verny
4 - 1
07.05
Marly
0 - 3
14.05
Verny
3 - 1
21.05
Pagny-sur-Moselle II
2 - 2
11.06
Verny
6 - 3
27.08
Verny
2 - 3
10.09
Verny
2 - 0
22.10
Saint Mihiel
v
29.10
Verny
v
05.11
Vandoeuvre II
v
05.03
Champigneulles II
3 - 0
19.03
Haut du Lièvre
4 - 0
26.03
Champigneulles II
3 - 1
23.04
Champigneulles II
4 - 1
07.05
Ludres
2 - 4
14.05
Champigneulles II
0 - 1
21.05
Val de Seille
2 - 1
11.06
Marly
1 - 2
27.08
Champigneulles II
3 - 1
10.09
Laxou Sapinière
0 - 4
22.10
Champigneulles II
v
29.10
Champigneulles II
v
05.11
Saint Mihiel
v
Champigneulles II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%100
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
Verny - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
2
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
Champigneulles II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
2
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Verny - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%50
xx
0
%0
x2
1
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%50
0
%0
1
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Champigneulles II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
0
%0
x2
2
%100
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Verny - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Champigneulles II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



