Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Lunéville II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Vagney
2 - 3
23.10
Lunéville II
5 - 2
30.10
Epinal III
3 - 2
06.11
Saint-Max-Essey
3 - 3
13.11
Lunéville II
1 - 3
27.11
Darnieulles
3 - 1
04.12
Lunéville II
0 - 0
11.12
Dombasle
3 - 1
05.03
Remiremont St Etienne FC
0 - 5
19.03
Lunéville II
1 - 1
16.04
Lunéville II
v
07.05
Lunéville II
v
04.06
Haroué-Benney
v
16.10
Hadol Dounoux
3 - 2
23.10
Saint-Max-Essey
2 - 3
30.10
Epinal III
3 - 2
06.11
Bulgneville
3 - 1
13.11
Epinal III
3 - 1
27.11
Girancourt Dommartin
1 - 1
04.12
Epinal III
2 - 2
05.03
Vagney
1 - 2
19.03
Epinal III
4 - 1
26.03
Epinal III
0 - 1
16.04
Epinal III
v
04.06
Golbey B
v
08.10
Epinal III
v
Lunéville II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
4
%31
3
%50
2
%33
1
%17
Epinal III - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%54
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
4
%31
4
%57
1
%14
2
%29
Lunéville II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Epinal III - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Lunéville II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%46
xx
3
%23
x2
4
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
2
%33
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Epinal III - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%31
xx
2
%15
x2
7
%54
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
1
%14
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Lunéville II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Epinal III - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



